Sterownik BLOKER 60 – podaruj sobie odrobinę komfortu

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób wprowadzić w swoim samochodzie możliwość wygodnego sterowania centralnym zamkiem – sprawdź sterownik BLOKER 60. W zestawie otrzymujemy dwa, 3-przyciskowe składane piloty z odpowiednio dobranym grotem kluczyka.

Sterownik BLOKER 60 - zestaw elementów składowych

Sterownik BLOKER 60 – możliwości

Urządzenie to, obok standardowej funkcjonalności w postaci otwierania i zamykania pojazdu, daje zdecydowanie więcej. Po dołączeniu syreny oraz czujników, można rozbudować go do prostego alarmu. Znajdująca się w podstawowym wyposażeniu mrugająca dioda może na wstępie zniechęcić potencjalnych włamywaczy. Po podłączeniu do modułu komfortu w aucie, pojawia się możliwość automatycznego domknięcia szyb po zamknięciu zamka. Dostępny jest również drugi kanał, który umożliwia otwieranie poprzez sterownik BLOKER 60 klapy lub wlewu paliwa, jeśli posiadają one odpowiednie sterowanie.

Pilot dołączony do sterownika BLOKER 60, z naklejonym logiem sklepu, które jest załączane w standardzie

Co otrzymujemy w zestawie?

Po zamówieniu sterownika BLOKER 60, otrzymujemy pudełko zawierające zestaw, który pozwala na samodzielną instalację tego podzespołu w naszym aucie. Składają się na niego wspomniane już wcześniej piloty oraz dioda, centralka, a także wszystkie elementy niezbędne do montażu – przewody i przylepiec. Ważnym elementem zestawu Sterownik BLOKER 60 jest kompletna dokumentacja. W jej skład wchodzą: dowód zakupu, 2-letnia gwarancja na piśmie oraz autorski poradnik instalacji sterownika, przygotowany przez sklep Stig. Dodatkowo, w cenie możemy zamówić emblemat marki naszego samochodu, który przykleimy do pilotów.