Przeglądy serwisowe Mercedes – co dostaniemy w ofercie?

Przeglądy serwisowe Mercedes to oferta przygotowana przez autoryzowany salon Zasada Auto. Dbamy o najwyższą jakość korzystania z naszym samochodów. Elementem tego jest atrakcyjna oferta na usługi serwisowe. Dotyczy to szczególnie samochodów dostawczych, z których korzystają w zdecydowanej większości klienci biznesowi. Z myślą o nich właśnie przygotowaliśmy pakiet serwisowy, w ramach którego oferujemy także samochody zastępcze, aby nasi klienci mogli prowadzić biznes bez przestojów.

Przeglądy serwisowe Mercedes – tanio, szybko i sprawnie

W ramach tej oferty dbamy o właściwą i profesjonalną eksploatację pojazdu, aby jak najdłużej zachowywał on sprawność i bezpieczeństwo. Dzięki tej usłudze zyskują państwo także dwuletnią gwarancję na na części, które montujemy w serwisowanych samochodach, co pozwoli miedzy innymi sprzedać go za lepsze pieniądze, gdy zdecydują się państwo wymienić flotę pojazdów. Przeglądy serwisowe Mercedes mają różne ceny, zależnie od modelu pojazdu i skali badania technicznego. Przykładowo, dla Mercedesa Vito 639 mały przegląd, obejmujący wymianę oleju i wkładu filtru oleju, będzie to koszt netto 464 zł, natomiast duży przegląd, w ramach którego wymienić możemy aż cztery filtry, kosztować może do 850 zł. Dla Mercedesa Sprintera ceny będą wynosiły odpowiednio 545 zł przy małym przeglądzie oraz 933 przy dużym.

Ogromne doświadczenie i precyzja

Wartością dodaną, jaką dają przeglądy serwisowe Mercedes jest doświadczenie, wiedza i kompetencje osób, które pracują z państwa pojazdami. Są to osoby, które doskonale znają się na tych samochodach, mając z nimi do czynienia na co dzień. To pozwala nam na sprawne przeprowadzenie niezbędnych napraw oraz prac konserwacyjnych.