Ramka radia BMW E39, czyli prosty i intuicyjny montaż audio

Zastanawiałeś się kiedyś nad skutecznym sposobem podłączenia swojego nowego nagłośnienia w samochodzie? Na rynku znaleźć można wiele produktów dedykowanych do tego celu. Jednym z nich jest ramka radia BMW E39, szczególnie polecana użytkownikom tej ikonicznej już w Polsce marki. Za co jednak odpowiadają tego typu artykuły?

ramka radia bmw e39 wnętrze

Ramka radia BMW E39 – wygoda i prostota

Produkty tego typu pełnią 2 zasadnicze funkcje. Pierwsza z nich to dopasowanie wymiarów – dodatkowe otwory montażowe w połączeniu z odpowiednimi wzmocnieniami zapewniają pewność osadzenia w gnieździe. Ramka radia BMW E39 ponadto posiada własne złącze, dzięki któremu podpięcie modelu korzystającego ze złącza 2-DIN nie będzie najmniejszym problemem.

ramka radia bmw e39 sklep

A co z wizualiami?

Wiele osób mogłoby się obawiać co do tego, jak ten produkt będzie się wpasowywał w ogólną kolorystykę oraz wystrój wnętrza samochodu. Jak się okazuje, zupełnie niepotrzebnie – ramka to została wykonana w kolorze doskonale się komponującym z całą resztą widocznej obudowy. W świetle tego nie ma najmniejszych wątpliwości – to doskonały wybór, kiedy chcemy się upewnić, że uzyskamy pełną kompatybilność nowego nagłośnienia.