Lusterko wsteczne z monitorem – kamery bez dodatkowych ekranów

Praktyczne rozwiązanie, jakim z pewnością jest lusterko wsteczne z monitorem, wspiera kierowcę na dwa sposoby. Na pierwszy rzut oka – ma większą powierzchnię niż standardowo – co daje większe pole widzenia. Jednak nie zapominajmy że jego najciekawszą funkcjonalnością jest wyświetlanie obrazu z kamery.

Lusterko wsteczne z monitorem - regulowany uchwyt montażowy

Lusterko wsteczne z monitorem – prosty montaż i konstrukcja

Produkt został wyposażony w rozsuwane uchwyty, dzięki którym zamontujemy go w dowolnym pojeździe, bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji w kokpit. Widok z kamery zobaczymy w środkowej części ekranu – prostokącie o przekątnej 4,3 cala, w rozdzielczości 480 na 272 pikseli. Lusterko wsteczne z monitorem to urządzenie praktycznie bezobsługowe. Mamy możliwość podłączenia do niego dwóch kamer. W momencie pojawienia się sygnału ze źródła obraz automatycznie zostaje wyświetlony. Jedno z wejść ma nadany większy priorytet – dzięki temu w chwili aktywacji np. kamery cofania, to właśnie ten obraz pojawi się na monitorze. Po jej wyłączeniu ekran przełączy się z powrotem na wcześniej aktywne źródło.

Zaletą lusterka wstecznego z monitorem jest niewielka grubość

Ciekawy pomysł na kamerę cofania

Zastosowanie lusterka wstecznego z monitorem eliminuje konieczność instalacji dodatkowego wyświetlacza w kokpicie samochodu. Jest to oszczędność miejsca, co docenią zwłaszcza posiadacze mniejszych pojazdów. Dokładną specyfikację produktu lusterko wsteczne z monitorem można znaleźć na stronie sklepu.