Serwis Mercedesa – jak właściwie zadbać o swój samochód

Serwis Mercedesa to nie tylko okazja do tego, by sprawdzić stan swojego auta. Oferujemy szeroki pakiet różnego rodzaju umów serwisowych i gwarancyjnych. Dzięki tak bogatej ofercie bez problemu znajdziesz wśród naszych propozycji to, co najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom. Szanujemy twój czas i nie chcemy ci kazać stać w kolejce, dlatego skorzystaj z opcji rezerwacji wizyty w serwisie.

Serwis Mercedesa – obsługa na najwyższym poziomie

Serwis Mercedesa obejmuje także badanie przeglądu technicznego

Jeżeli okaże się to potrzebne, serwis Mercedesa zaoferuje ci auto zastępcze na czas prac prowadzonych przy twoim samochodzie. Świadcząc usługi na najwyższym i najbardziej profesjonalnym poziomie, oferujemy możliwość kompleksowego przeglądu technicznego auta wraz z dokonaniem koniecznych prac konserwacyjnych i napraw. Niezależnie, czy dotyczy to aut osobowych, ciężarówek czy samochodów dostawczych, do każdego modelu załatwimy oryginalne części zamienne.

Oferta także dla starszych aut

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma ochotę wydawać całą wypłatę na serwis Mercedesa. Z tego też powodu przygotowaliśmy specjalne pakiety ekonomiczne na obsługę serwisową aut, którym skończyła się gwarancja. Dedykowany program obsługi serwisowej przygotowaliśmy także dla samochodów starszych, niż cztery lata. Szczegóły wszystkich ofert znajdziesz u nas na stronie.