Varta Promotive Black – zaufaj hybrydowej technologii

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego akumulatora do pojazdu ciężarowego, lecz nie wiesz jaki będzie najodpowiedniejszy to polecamy zapoznać się z modelem Varta Promotive Black. Produkt ten wykorzystuje technologię hybrydową, która sprawia że jest on w stanie dostarczyć dużą ilość mocy.

Varta Promotive Black – bezobsługowy akumulator o dużej mocy

Varta Promotive Black

Akumulator jakim jest Varta Promotive Black podczas normalnej pracy jest bezobsługowy, co przekłada się na niskie koszty użytkowania. Wybierając go, będziesz miał pewność że Twój pojazd będzie zaopatrzony w odpowiednią moc. Akumulator ten cechuje się długą trwałością oraz niezawodnym działaniem w każdych warunkach pracy. Firma Varta jest jednym z czołowych producentów, którzy wytwarzają doskonałe akumulatory. Ich produkty wyróżniają się zastosowaniem nowoczesnych technologii, a także innowacyjnością.

Akumulator odporny na drgania i niekorzystne czynniki

Warto dodać, że Varta Promotive Black to akumulator, który spełnia normę Long Life – odnoszącą się do odporności na wstrząsy. Dzięki zastosowaniu w nim nowoczesnej technologii, płyty znajdujące się w środku są chronione przed przesuwaniem oraz zerwaniem. Kratka wapniowo- wapniowa sprawia, że akumulator nie rozładowuje się  podczas składowania w magazynie. Współczynnik samorozładowania jakim cechuje się ten produkt wynosi rok czasu. Sprawdzi się on doskonale w ciężarówkach, wywrotkach, autobusach i wielu innych pojazdach. Zaufaj doskonałej jakości produktów od firmy Varta i zaopatrz w niego swój wóz.