Geometryczna lampa wisząca – idealne uzupełnienie wnętrza

Geometryczna lampa wisząca to jeden z wielu stylowych i eleganckich modeli dostępnych w ofercie sklepu internetowego Leddo. Pochodzi z kolekcji IL MIO Denmark i posiada klosz w kształcie bryły geometrycznej, która świetnie wpasuje się do industrialnych, a także nowoczesnych wnętrz, a to wszystko w czarnym uniwersalnym kolorze. Jest to nowoczesna geometryczna lampa wisząca będąca niebanalnym dodatkiem i dekoracją każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie. Można ją powiesić w centralnym punkcie pokoju gdzie będzie głównym źródłem światła lub w innym miejscu, w którym stanie się świetnym oświetleniem dekoracyjnym. Ponadto ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tym modelu jest regulacja długości przewodu co pozwala na indywidualnie dopasowanie lub skrócenie do pożądanego przez nas wymiaru.

Geometryczna lampa wisząca Polux – specyfikacja

Model lampy firmy Polux współpracuje z żarówkami o trzonku E27, które mogą posiadać maksymalną moc 20W. Klosz został wykonany z wysokiej jakościGeometryczna lampa wisząca w czarnym uniwersalnym kolorze materiałów dzięki czemu jest odpowiednio wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Całość pomalowana została proszkowo na kolor czarny. Wysoka klasa energetyczna tego produktu pozwala na dużą oszczędność energii elektrycznej.

Tą stylową geometryczną lampę znajdziesz z łatwością w szerokiej ofercie sklepu Leddo: https://leddo.pl/geometryczna-lampa-wiszaca-sufitowa-il-mio-denmark-1xe27-czarna.html