Trybuny sportowe – kibic 12 siła w meczu!

Trybuny sportowe nie nieodłączny element każdego boiska czy stadionu. To właśnie z ich ławek dochodzą do piłkarzy grających na murawie okrzyki i doping ze strony kibiców. „Polska GOLA!”, „Polska Biało-Czerwoni!” – to tylko nieliczne przyśpiewki, które towarzyszą grze polskich zawodników. Kibice są nie bez powodu nazywani 12 siłą na boisku – to oni dodają skrzydeł w kryzysowych momentach i zostają przy swojej drużynie nawet w momencie porażki. Nikogo więc nie dziwi, że właściciele stadionów starają się dbać o kibiców montując wysokiej jakości, komfortowe trybuny.

Trybuny sportowe – postaw na jakość!

Wielu kibiców, wiernych swojej drużynie spędza na trybunach wiele godzin. Kibicujemy nie tylko stojąc, ale także siedząc, dlatego tak ważne jest dostosowanie trybun pod potrzeby kibiców. Sama konstrukcja składa się z paru elementów, najczęściej z:

  • stalowej balustrady,Trybuny sportowe na boisku szkolnym
  • siedzisk – najczęściej plastikowych,
  • konstrukcji stalowej,
  • podłogi z pomostowej kraty.

Coraz częściej właściciele boisk i stadionów wybierają składane trybuny, które mogą posłużyć również w trakcie innych imprez oraz mogę być wypożyczane. Dzieje się tak za sprawą wygodnego montażu i demontażu tego typu trybun sportowych. Dostawca takie rozwiązania w cenie najczęściej oferuje również transport trybuny na miejsce montażu oraz jej demontaż po imprezie. Jednak to do zamawiającego będzie należało odpowiednie przygotowanie terenu. Wielkość zamawianych trybun można uzgodnić w prosty sposób – istnieje możliwość dodawania i odejmowania krzeseł, które wpływają na wielkość trybuny.

Wamat – producent trybun sportowych

Jeśli zależy Ci na tym, żeby trybuny na Twoim boisku były wysokiej jakości i miały możliwość łatwego demontażu – skorzystaj z produktów oferowanych przez firmę Wamat z Mielca. Dodaj swoim kibicom dodatkowej siły i niech Mazurek Dąbrowskiego wybrzmiewa jeszcze głośniej dzięki komfortowej konstrukcji trybun sportowych. Skontaktuj się z nami:

Adres: ul. Podleszany 186, 39-200 Mielec
Telefon: 17 58 40 280
E-mail: wamat@wamat.com.pl
Lub sprawdź ofertę na stronie internetowej: www.wamat.com.pl/pl/oferta/trybuny