Co nowego u Xiaomi mi6?

Xiaomi mi6, czego możemy się spodziewać?

Długo przyszło czekać na nowy model wszystkim fanom chińskiego flagowca jakim jest producent smartfonów firma Xiaomi. Z najnowszym modelem Xiaomi mi6 wielu z nas wiązała wielkie nadzieje, ale czy one wszystkie zostały spełnione? O tym postaram się krótko napisać w tym wpisie.

Wszyscy znamy te małe, skromne pudełka od Xiaomi i nie inaczej jest w przypadku Xiaomi mi6. Za to w środku pudełka będzie na nasz czekać zdecydowanie więcej niespodzianek. W pudełku znajdziemy bowiem m. in. dokumentację smartfona, kluczyk do tacy kart, kabel USB, gumowe etui oraz oczywiście ładowarkę. W opisywanym zestawie co prawda brakuje słuchawek, ale producent zapewnił nam adapter do gniazda słuchawkowego USB, więc myślę, że dla wielu nie będzie ta zmiana problemem.

 

mi 6 xiaomi

Xiaomi mi6, co dalej?

Najnowszy smartfon jest dostępny dla zainteresowanych w trzech podstawowych kolorach jakimi są czerń, biel i kolor niebieski. To co od razu rzuca się w oczy po wyciągnięciu telefonu z pudełka to zaokrąglone krawędzie, które są pokryte zakrzywionym szkłem. Boczne panele są rozmieszone w bardzo przemyślany sposób. Z kolei u góry, nad ekranem znajdziemy, kamerę, głośnik oraz diodę do powiadomień. Xiaomi mi6 posiada na dole, poniżej ekranu skaner linii papilarnych, który reaguje na dotyk, ale nie reaguje na fizyczne naciśnięcie. Guzik ten pełni również funkcję guzika Home. Z tyłu smartfon został wyposażony w mniej elementów niż przednia ściana. Znajdziemy tutaj oczywiście aparat, który nie odstaje, a kamerze towarzyszy dioda LED. Z kolei na samym dole znajduje się logo producenta i w zasadzie to by było na tyle.