Nokia 3310 z najnowszymi technologiami

Pamiętasz kultowy model Nokia 3310? W tym roku na rynku pojawił się jego następca, który nawiązuje do niego wyglądem. Natomiast w środku… to już zupełnie inna bajka.

Nokia 3310 – poprzednikWygląd nowej Nokii 3310 nawiązuje do poprzednika

Wcześniejsza Nokia 3310 była modelem kultowym. Kilkanaście lat temu niemal każdy znał ten telefon. Jego sukces polegał na prostocie. Nie był to telefon drogi. Był łatwy w obsłudze dzięki łatwemu interfejsowi. Dużą jego zaletą była również trwałość. Ten model mógł przetrwać niejeden upadek i nawet jeśli rozpadł się przy nim na części, wystarczyło je złożyć i znów można było w pełni z niego korzystać. Był to w gruncie rzeczy podstawowy model. Nie posiadał kolorowego wyświetlacza, ani aparatu, ale dla ówczesnej młodzieży był często pierwszym telefonem.

Nowa nokia 3310 – funkcjeNowa Nokia 3310 nie ma pełnić funkcji smartfona

Dziś trudno sobie wyobrazić sukces telefonu, który pojawiłby się na rynku i nie oferowałby chociaż podstawowych funkcjonalności smartfona. Właśnie dlatego nowa Nokia 3310 posiada zarówno kolorowy wyświetlacz, jak również aparat. Oprócz tego została wyposażona w system łączności bezprzewodowej Bluetooth. Ma również port microUSB. Wyróżnia się tym, że posiada klasyczną fizyczną klawiaturę. Dostępna jest w czterech kolorach. Jej twórcy nie zapomnieli również o szczegółach i pojawiła w niej popularna gra Snake. Dużą zaletą tego modelu jest niski pobór prądu, który przekłada się na czas czuwania znacznie dłuższy niż w przypadku niemal każdego smartfona.