Promocje na Lenovo K5 – przybliżenie specyfikacji modelu

W gąszczu rożnych okazji ciężko jest znaleźć te solidne promocje. Ogrom dostępnych na rynku marek i modeli sprawia, że wybór urządzenia, które okaże się niezawodne jest naprawdę trudnym zadaniem. Pod lupę bierzemy więc specyfikację sprzętową Lenovo K5. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest solidnie wykonany kawałek elektroniki.

lenovo k5 promocje widok z przodu

Lenovo K5 – promocje, a parametry

Wśród cech charakterystycznych dla Lenovo K5 należy wymienić wyświetlacz o przekątnej 5 cali. Korzysta on z matrycy IPS, co jest gwarancją niemal idealnego odwzorowania wyświetlanych kolorów. Napędza go zaś ośmiordzeniowy procesor Qualcomm z serii Snapdragon. Pamięć operacyjna ma pojemność 2 GB. Po zestawieniu tych parametrów staje się oczywiste, że ten telefon jest godną konkurencją nawet podczas promocji.

Dlaczego właśnie ten model?

Przede wszystkim prezentuje on wyśmienity stosunek ceny do jakości. Ponadto przemawiają za nim głośniki składające się na system audio w standardzie Dolby Atmos. Wbudowana pamięć ma pojemność 16 GB, ponadto istnieje możliwość jej rozszerzenia z wykorzystaniem kart pamięci micro SD. Osoby korzystające z dwóch kart docenią ponadto Dual Sim.

lenovo k5 promocje