Samsung galaxy s8 plus – bezpieczeństwo priorytetem

Samsung galaxy s8 plus – gwarancja bezpieczeństwa?

Samsung po raz kolejny stawia wszystkie karty na flagowy smartfon jakim jest Samsung galaxy s8 plus. Po kilku miesiącach niekorzystnych wydarzeń dla modelu – Note 7, który zakończył się fiaskiem sprzedażowym, teraz Samsung musi zawalczyć modelem, który będzie przekonywał użytkowników o jego bezpieczeństwie. Koreański producent smartfonów i innych technologii nie posiada już marginesu błędu, który będzie mógł wykorzystać, biorąc pod uwagę to co wydarzyło się w ostatnim modelu flagowym. Wydaje się, że po premierze nowego modelu samsung pokazał, że stawia na bezpieczeństwo użytkowników korzystających z jego telefonów.

Czy powinieneś kupić?

Warto przed zakupem zapoznać się z kilkoma obiektywnymi opiniami oraz komentarzami osób, które już przetestowały smartfon w codziennym użytkowaniu.
Niektórzy użytkownicy są zdania, że wyświetlacz z zakrzywionymi krawędziami w Samsungu Galaxy s8 plus nie chroni w żadnym przypadku przed upadkiem, nawet z niskiej odległości. Dlatego też Samsung galaxy s8 plusnajlepiej posiadać hartowane szkło lub osłonę ekranu, którą powinna ochronić krawędzie telefonu. Upadek bez osłony, może zakończyć się pęknięciem ekranu lub obudowy. Również zastosowanie ekranu od krawędzi do krawędzi w cienkim urządzeniu Samsunga nie umożliwia dużej przyczepności, a wynikiem jest łatwiejsze wyślizgnięcie się go z ręki lub z kieszeni. Dlatego zalecamy zakup dodatkowej osłony lub szkła hartowanego i ostrożne użytkowanie.

Jeśli zależy ci na najlepszym urządzeniu z Androidem na rynku, to właśnie model Samsung galaxy s8 plus oferuje ci wyjątkowość i największą funkcjonalność jaką możesz otrzymać po zakupie smartfonu. Warto jednak przed samym zakupem sprawdzić realny model w salonach, aby mieć pewność, że telefon dobrze leży w naszej dłoni i korzystania z niego jest przyjemnością, a nie utrapieniem.