Cisco C9300-NM-8X

Wydajność i łatwość konfiguracji sieci wewnętrznej to w wielu wypadkach podstawa sprawnego funkcjonowania dużej firmy. Cisco C9300-NM-8X to moduł sieciowy, reprezentujący rozwiązania znanej na rynku firmy. Jest to element serii produktów użytkowanych w dużych sieciach, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, mobilność i łatwą konfigurację nowych rozwiązań.

cisco c9300-nm-8x - wygląd modułu

Cisco C9300-NM-8X – najważniejsze informacje

Wydajna sieć umożliwia łatwą wymianę danych i udostępnianie różnego rodzaju zasobów sprzętowych. Cisco C9300-NM-8X jest modułem przełączającym dla portów uplink, który można zainstalować w przełącznikach serii Catalyst 9300. Wyposażony jest w 8 portów, wykonanych w standardzie umożliwiającym transmisję danych z prędkością do 10 gigabitów na sekundę.  Moduł Cisco model C9300-NM-8X obsługuje wiele zaawansowanych usług zarządzania siecią i wirtualizacji. Z wykorzystaniem tego podzespołu w wygodny sposób można podłączyć punkty dostępowe, a także komputery lub telefony.

Przełącznik z dołączonym modułem cisco c9300-nm-8x.

Nowoczesność jest w cenie

Dlaczego warto inwestować w nowoczesne rozwiązania sieciowe? Szybki rozwój usług internetowych i sieciowych wpływa na pracę praktycznie każdej firmy. Możliwość ich wdrożenia zależy od funkcjonalności posiadanego sprzętu. Łatwość rozbudowy, dostępność oprogramowania i częste aktualizacje dają szanse na szybkie wdrożenie nowych, przydatnych funkcji. Cisco C9300-NM-8X jest elementem właśnie takiej platformy. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie internetowej sklepu Comel: https://sklep.comel-it.com/c9300-nm-8x