Monitor ASUS MG248QR 24″ – dynamika obrazu

Może się wydawać, że płynne wyświetlanie obrazu nie jest wyzwaniem dla współczesnych matryc. Monitor ASUS MG248QR 24″ cechuje się wysoką częstotliwością odświeżania, którą docenić powinni miłośnicy gier komputerowych. Bardzo dynamiczne sceny akcji mogą okazać się zbyt szybkie dla zwykłych, najtańszych produktów.

Gry komputerowe są popularną rozrywką

Monitor ASUS MG248QR 24″ – dlaczego warto?

Współczesne gry komputerowe cechują się wysokimi wymaganiami sprzętowymi. Wydajna karta graficzna, nowoczesny procesor, duża ilość RAM-u w nowej specyfikacji. Do tego oczywiście szybkie połączenie z internetem, dla zapewnienia płynnej rozgrywki sieciowej. Monitor ASUS MG248QR 24″ to reprezentant aspektu, o którym nieco łatwiej zapomnieć. Co jednak, gdy rozmazany obraz odbiera radość z rozrywki przy ulubionej grze? Istnieje rozwiązanie, które może temu zapobiec. Rodzielczość Full HD zapewnia odpowiedni poziom szczegółowości. Monitor ASUS MG248QR 24″ może się również pochwalić częstotliwością odświeżania 144Hz i czasem reakcji na poziomie 1ms. Dynamiczny obraz nie będzie więc problemem. Producent zadbał również o szereg funkcji dla graczy.

Monitor ASUS MG248QR 24" - wygląd urządzenia

Pozostałe informacje

Sprzęt podłączymy do komputera przy użyciu jednego z 3 typów złącz: DVI-D, DisplayPort, HDMI. Funkcjonalność DisplayWidget ułatwia zmianę ustawień monitora ASUS MG248QR 24″. Produkt został wyposażony w stereofoniczne głośniki. Więcej informacji na jego temat znaleźć można na stronie sklepu.