Sharkoon Drakonia Green – sprzęt dla gracza

Dla wielu graczy mysz to bardzo istotny element wyposażenia komputera. Od jej reakcji zależą możliwości kontroli nad dynamiką akcji. Nie mniej istotna jest również trwałość. Sharkoon Drakonia Green to kolejna propozycja niemieckiego producenta, skierowana do gamerów. Poznajmy bliżej jej możliwości.

Sharkoon Drakonia Green - widok z boku

Sharkoon Drakonia Green – najważniejsze informacje

Zielona mysz gamingowa Drakonia II Green przyciąga uwagę atrakcyjnym wyglądem. Odwzorowanie smoczych łusek i ciekawe podświetlenie w jednym z 16,8 mln kolorów sprawiają, że jest to produkt wyjątkowy. Sprzęt ten pozwala na precyzyjne i dynamiczne wydawanie komend. Wyposażono go w 12 programowalnych przycisków. Zastosowano w nim czujnik optyczny o rozdzielczości od 100 do 15 000 DPI. Możliwości dopasowania parametrów myszy Sharkoon Drakonia Green są więc bardzo duże. Dołączone oprogramowanie ułatwia ten proces. Dostępny jest również system regulacji wagi. Długi kabel daje szeroki zasięg ruchu. Nic więc nie powinno Cię ograniczać podczas gry w ulubiony tytuł.

Wygląd myszy Sharkoon Drakonia Green

Gdzie szukać tego produktu?

Mysz komputerowa dla gamerów Sharkoon Drakonia Green dostępna jest w sklepie internetowym BlackWhite TV na stronie: https://blackwhite.tv/Mysz-Sharkoon-Drakonia-II-Green-4044951020126-p666. Jeśli pasjonujesz się grami komputerowymi, koniecznie zapoznaj się z jej możliwościami. Znajdziesz tam dokładny opis produktu, dokładną specyfikację, a także materiał video na jej temat.