Klawiatura bezprzewodowa z touchpadem – komfort pracy

Pełna klawiatura przestała być domeną tylko i wyłącznie komputerów. Możemy ją obecnie podłączyć np. do telewizora z funkcją typu Smart TV. Przydaje się również do wygodnej pracy z laptopem. Plątanina kabli jednak może skutecznie obniżać komfort pracy lub rozrywki. Klawiatura bezprzewodowa z touchpadem rozwiązuje ten problem, a także umożliwia zdalne sterowanie kursorem myszki.

klawiatura bezprzewodowa z touchpadem Logitech K410

Klawiatura bezprzewodowa z touchpadem Logitech K410

Produkt ten charakteryzuje się 10-metrowym zasięgiem połączenia. Dzięki temu wygodnie będziemy mogli korzystać np. z dodatkowych funkcji telewizora, siedząc na kanapie. Duży panel dotykowy ułatwia przewijanie. Nawigacja obsługuje gesty. Czytelne, dobrze dopasowane klawisze nie generują dużego hałasu, a ich niski profil ułatwia pracę. Instalacja klawiatury bezprzewodowej z touchpadem jest bardzo prosta. Wystarczy tylko podłączyć do USB miniaturowy odbiornik. Jeśli będzie taka potrzeba, z łatwością sparujesz z nim inne modele produktów Logitech. Urządzenie jest również energooszczędne. Producent twierdzi, że baterie w klawiaturze powinny działać przez rok.

Klawisze multimedialne w klawiaturze bezprzewodowej ułatwiają uruchamianie programów.

Gdzie znajdę ten produkt?

Klawiatura bezprzewodowa z touchpadem Logitech K410 dostępna jest w sklepie internetowym Extreme PC. Znajdziesz ją pod adresem: https://www.extreme-pc.pl/logitech-k410-klawiatura-bezprzewodowa-z-touchpadem,id120514.html. Nowoczesna klawiatura z pewnością ułatwi pracę. Klawisze multimedialne natomiast pozwolą w szybki sposób uruchomić odtwarzacz i sterować muzyką. Warto zapoznać się z tą ofertą.