TravelMate P259-M-39FX – laptop na co dzień

Komputer jest urządzeniem niemal niezbędnym. TravelMate P259-M-39FX to produkt, który daje możliwość komfortowej pracy i codziennego użytkowania, np. przeglądania różnego rodzaju multimediów. Zdecydowanie nie jest to rozwiązanie skierowane do miłośników zaawansowanych gier. Warto jednak zwrócić uwagę na ten produkt, jeśli potrzebujemy laptopa do zwyczajnych, codziennych zastosowań.

TravelMate P259-M-39FX - widok z przodu

TravelMate P259-M-39FX – podstawowe parametry

Sercem laptopa TravelMate P259-M-39FX jest procesor Intel Core i3 szóstej generacji, o taktowaniu 2 GHz. Produkt ten to wielozadaniowość, ale również oszczędność energii. Wbudowana karta graficzna Intel HD Graphics to budżetowe rozwiązanie, które z pewnością umożliwi komfortowe przeglądanie multimediów, a także grę w proste gry. Sprawdzi się również w codziennej pracy, jeśli nie wymaga ona zaawansowanych narzędzi korzystających z wysokiej mocy karty graficznej. 4 GB pamięci RAM w standardzie DDR4 zapewnia optymalną prędkość działania. TravelMate P259-M-39FX wyposażono również w dysk twardy HDD o pojemności nominalnej 500 GB. Całość składa się na atrakcyjną cenę i wydajność, która spełni wymagania wielu domowych użytkowników.

Widok z boku na obudowę i ekran TravelMate P259-M-39FX

Proste zastosowania

Prezentowany sprzęt to atrakcyjna propozycja dla osób, które często używają komputera, ale nie grają w gry. Zastosowanie energooszczędnych podzespołów sprawia, że zamontowana w nim bateria pozwala na nawet 8 godzin pracy urządzenia. TravelMate P259-M-39FX zapewni użytkownikowi optymalną szybkość pracy, a także nie uszczupli znacznie jego zasobów finansowych.