Obudowa Phanteks Eclipse p400s – styl i szyk Twojego komputera

Składanie własnego komputera wielu osobom może kojarzyć się z długim i żmudnym procesem porządkowania i upychania kabli. Wcale tak jednak nie musi być – wystarczy zainwestować w sprzęt, jakim jest obudowa Phanteks Eclipse p400s. Zapewni Wam ona cały ogrom miejsca, w którym można zagospodarować poprowadzone kable. Całość ułatwią jeszcze załączone w zestawie opaski zaciskowe.

obudowa phanteks eclipse p400s wnętrze

Obudowa Phanteks Eclipse p400s – korzystny wybór w niskiej cenie

Dbając o wydajność całego kompletu nie wolno zapominać o solidności. O te kwestie nie musicie się martwić dzięki materiałom wykorzystanym do produkcji obudowa Phanteks Eclipse p400s. Metalowy szkielet utrzyma nawet najcięższe płyty główne, karty graficzne i zestawy chłodzenia. Interesującym aspektem jest także obecność przezroczystego panelu bocznego.

obudowa phanteks eclipse p400s bok

Stylowy wygląd

Omawiany model uwzględnia także panel boczny wykonany ze szkła hartowanego. Warto wspomnieć, że jest to cały panel, a nie okno – docenią to zwłaszcza użytkownicy korzystający z różnych wariantów oświetlenia LED.  W rezultacie uzyskają zestaw równie efektowny, co efektywny, szczególnie w połączeniu z dodatkowymi efektami świetlnymi takimi jak pulsowanie, czy migania do rytmu odtwarzanej muzyki.