Monitor Samsung S22E20KBS spełni Twoje wymagania

Kupowanie monitora do komputera jest zwykle poszukiwaniem kompromisu pomiędzy jakością obrazu a ceną produktu. Gdzie plasuje się monitor Samsung S22E20KBS? Poznajmy nieco bliżej jego możliwości.

Monitor Samsung S22E20KBS - widok z przodu

Monitor Samsung S22E20KBS – najważniejsze dane

Oczywiście mamy do czynienia tutaj z powszechnym standardem rozdzielczości Full HD, z ekranem o proporcjach 16:9. Niski czas reakcji matrycy TN eliminuje efekt smużenia powstający podczas bardzo dynamicznych scen. Monitor Samsung S22E20KBS powinni więc docenić miłośnicy gier komputerowych, a także osoby które lubią na komputerze oglądać filmy. Nie należy przejmować się również powszechną opinią dotyczącą kąta widzenia w urządzeniach tego typu. Producent zapewnia, że w pionie jego wartość wynosi odpowiednie w pionie i poziomie 160 oraz 170 stopni. Wystarczy to do komfortowego korzystania z możliwości ekranu.

Monitor Samsung S22E20KBS posiada złącze D-Sub

Jakość i cena mogą iść w parze

Odpowiedni wybór monitora jest bardzo ważny dla wygodnego korzystania z możliwości naszego sprzętu. Warto więc dobierać go do swoich potrzeb, a nie iść za powszechnym trendem kupowania niesamowicie drogich produktów, z których wielu funkcji po prostu nie korzystamy. Monitor Samsung S22E20KBS dostępny jest między innymi w sklepie internetowym Nikolnet. Jeżeli grasz w gry komputerowe, oglądasz filmy, ale też czasem musisz popracować nad jakimś tekstem czy prezentacją – model ten bez wątpienia jest dla Ciebie bardzo korzystną propozycją.