Program do odczytu kart RFiD – UniPassID

Jeśli poszukujesz innowacyjnego rozwiązania, które ułatwi proces kontroli dostępu doskonale trafiłeś! Program do odczytu kart RFiD oferowany przez Unicard umożliwia zastąpienie karty elektronicznej telefonem komórkowym. Wówczas nie musimy posiadać fizycznie karty, wystarczy nasz smartfon, aby dostać się do wybranego budynku lub pomieszczenia. Warto dodać, że rozwiązanie jest dedykowane dla smartfonów z systemem Android.

Korzyści z użytkowania programu do odczytu kart RFiD

Dużą zaletą oferowanego programu do odczytu kart RFiD jest duża wygoda, gdyż nie musimy posiadać fizycznej karty elektronicznej. Kolejną korzyścią jest to, że każdy pracownik posiada smartfona, co wyklucza prawdopodobieństwo zapomnienia lub zgubienia karty. Nasze rozwiązanie ułatwia, również nadanie dostępu innym osobom, które tego potrzebują. Wszystko odbywa się z panelu aplikacji. Przy korzystaniu z oferowanej aplikacji UniPassID mamy możliwość odczytu z większej odległości.

Co należy zrobić, aby swobodnie korzystać z oprogramowania?

Przede wszystkim musimy zainstalować aplikację, która jest dostępna w Google Play. Następnie aktywować ją zgodnie z zawartymi w niej poleceniami. Po konfiguracji z określonym systemem kontroli dostępu, będziemy mogli swobodnie korzystać z rozwiązania. Wystarczy przysunąć telefon do czytnika i to wszystko. Po więcej informacji warto zajrzeć na oficjalną stronę producenta Unicard.