Akumulatory do maszyn – sprawdź jak dobrać najodpowiedniejszy

Prowadzisz firmę, w której Twoi pracownicy wykorzystują różnego typu maszyny? A może Twój traktorek do koszenia przestał działać? Jeżeli tak, powinieneś zainteresować się produktami jakimi są akumulatory do maszyn. W poniższym wpisie przeczytasz jak dobrać najodpowiedniejszy.

Akumulatory do maszyn –  bezawaryjne działanie Twojego pojazdu

Akumulatory do maszyn są to urządzenia dedykowane dla urządzeń oraz pojazdów pracujących w ciężkich warunkach oraz z dużą intensywnością. Produkty te muszą być odporne na wibracje oraz wstrząsy. Spośród akumulatorów, które doskonale nadadzą się do tego typu zastosowań, wymienić można między innymi: Varta Promotive, Yuasa Cargo, Centra Heavy, Expert LKW HD oraz inne, wykonane w technologi EFB, które są niezwykle skuteczne przy zastosowaniu w maszynach różnego typu.

Sprawdź jaki akumulator będzie najlepszy dla Twojej maszyny

akumulatory do maszyn - Exide

Do jednego z najpopularniejszych akumulatorów do maszyn wyróżnić można VARTA Powersports YB9-B, który cechuje się niezwykle dużą trwałością. Jest on również prosty w montażu, dlatego nie musisz martwić się o instalację. Warto dodać, że akumulator ten jest ekonomiczny oraz charakteryzuje się wysoką mocą rozruchową. Produkt ten stworzony został do pracy w ciężkich warunkach, dlatego możesz mieć pewność że nie zawiedzie Cię podczas pracy. Jego wytrzymała konstrukcja pozwoli Ci wykorzystywać go nawet na śniegu oraz falach. Przed dokonaniem zakupu zalecamy zapoznać się z parametrami, jakimi charakteryzują się akumulatory do maszyn, których zakup rozważasz.