Bakterie Narine z lecytyną

Czy wiesz, że bakterie Narine z lecytyną mogą skutecznie poprawić aktywność Twojej mikroflory bakteryjnej obecnej w jelitach? Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Suplement diety Narine z lecytyną

Jeśli jesteś w trakcie lub po antybiotykoterapii, to suplement diety Narine z lecytyną z pewnością przyda się dla otrzymania zdrowia Twojego organizmu. Dodatkowo trzeba wiedzieć, że Narine z lecytyną jest również zalecany przy odczuwaniu długotrwałego stresu oraz powinny go zażywać osoby, które chcą uzupełnić florę bakteryjną jelit o bakterie Lactobacillus. Co najważniejsze, te preparat mogą stosować zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Należy jednie przestrzegać zalecanej dawki dziennej. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania wraz z preparatem.

Lekarz z bakteriami Narine

Co warto wiedzieć o lecytynie

Lecytyna występuje w niemal każdej komórce organizmu. Jednak czasem zdarza się, że organizm nie jest w stanie jej wytworzyć w odpowiedniej ilości. Dlatego w takich sytuacjach warto ją suplementować z zewnątrz. Lecytynę można spotkać przede wszystkim w pożywieniu. Bogate w nią są soja i rzepak, żółtka jaj, wątroba, pieczywo pełnoziarniste oraz orzechy. Można ją kupić także w suplementach diety w każdej aptece.