Rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID

Jeśli chcesz mieć pod kontrolą czas pracy swoich pracowników to sprawdź koniecznie rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID. Produkt ten to innowacyjne rozwiązanie, które nie kosztuje fortuny.

Miej swój biznes pod kontrolą

Rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe to produkt, który działa niezawodnie. RFID to technologia, która wykorzystuje do przesyłu danych fale radiowe, tak by identyfikować obiekty. Produkt ten jest najczęściej wykorzystywany w biurach, centrach handlowych, na halach produkcyjnych i w różnego rodzaju magazynach. Jest zastosowanie znaleźć można także w obszernych zakładach pracy oraz korporacjach z wieloma zespołami.

Jaki rejestrator wybrać do swojej firmy?

Obrazek SC-103 ZKTeco

Jeśli zastanawiasz się jaki rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe RFID sprawdzi się najlepiej w Twojej firmie to zwróć uwagę na kilka ważnych kwestii. Zastanów się czy wolisz zintegrowany lub niezintegrowany czytnik. Kupując czytnik zintegrowany nie musisz dokupować dodatkowej antenty. Sprawdź także jakie zasilanie jest wymagane do danego produktu. Najczęściej rejestratory czasu pracy wykorzystują zasilacze sieciowe oraz