Tracer P80 – od solidnego producenta!

Tracer P80 posiada możliwość rotacji, co ogromnie zwiększa komfort użytkowania urządzenia. Wypróbuj rotacyjny sposób podtrzymywania swojego telefonu. Poznaj dane techniczne urządzenia o nazwie tracer p80!


Tracer p80 można przyczepić do szyby swojego samochodu, co bardzo ułatwia np. nawigacje. Wystarczy zerknąć, by dowiedzieć się, w którą stronę jechać. To bardzo cenne! Przeczepienie do szyby nie zmniejsza widoczności, a ułatwia np. korzystanie z GPS.

Grawitacja mu niestraszna!


Jednak nie można go przyczepić do zagłówka. Przyczepianie do zagłówka zwykle działa w ten sposób, że dzieci mogą np. oglądać bajki na takim telefonie. To bardzo wygodne, jednak warto użyć innego uchwytu, gdy chcemy swojemu dziecku prezentować w ten sposób bajki np. podczas długiej podróży. Podczas długiej podróży dzieci często się nudzą, dlatego też warto mieć przygotowanie np. bajki, które pomogą przetrwać trudny czas podróżowania.


Jaki telefon można włożyć do Tracer p80?


Produkt ten może zmieścić ekran o przekątnej 5,7 cali. Jest to wystarczające, jeśli chodzi o większość modeli telefonów, gdyż mało który ma większy ekran.


Uchwyt ten można stosować tylko w przypadku telefonów. Tablety, czytniki ebooków i inne produkty tego typu mogą wypadać, co będzie po prostu niebezpieczne dla urządzeń, które mamy w uchwycie.
Jeśli zaś chodzi o regulacje to: wysokość (mm-mm): > 100
czyż to nie brzmi interesująco? Zapraszamy do sklepu!