Vordon car audio – radioodtwarzacz dla Twojego wozu

Spędzasz na co dzień dużo czasu w swoim samochodzie? Może jesteś kierowcą zawodowym i trzymasz kierownicę przez dużą część swojego dnia? Niezależnie od tego, do której grupy należysz – powinieneś zadbać o wysokiej jakości radioodtwarzacz do swojego pojazdu. Vordon car audio to produkty cechujące się wieloma funkcjonalnościami, a także solidną konstrukcją.

Vordon car audio – muzyka o doskonałej jakości w Twoim aucie

vordon car audio

Radioodtwarzacze Vordon car audio są dedykowane dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość dźwięku oraz sprzęt udostępniający wiele opcji. Produkt taki jak np. radioodtwarzacz Vordon HT-4.1MP z LCD to sprzęt wysokiej klasy, który cechuje się mocą wyjściową 4x45W. Model ten posiada slot na karty SD oraz gniazdo, do którego podłączyć można pamięć USB. W urządzeniu tym zamontowany jest moduł Bluetooth, dzięki któremu z łatwością możesz połączyć się ze swoim telefonem oraz prowadzić rozmowy telefoniczne, nie musząc odrywać rąk od kierownicy pojazdu. Zastosowany moduł posiada możliwość obsługi protokoły A2DP, odpowiedzialnego za m.in. transmisję plików audio ze sparowanego telefonu.

Uprzyjemnij sobie każdą podróż samochodową

W wyżej wspomnianym urządzeniu wbudowany jest equalizer, który dba oto by muzyka płynąca z głośników cechowała się wysoką jakością. Warto wspomnieć, że ten produkt Vordon car audio można połączyć z kamerą cofania. Do każdego urządzenia dołączany jest pilot oraz szczegółowa instrukcja. Wszystkie produkty od Vordon są również objęte 36 miesięcznym okresem gwarancji.