Wentylator Crown od cenionego producenta Lafe

Wentylator Crown jest bardzo cichy i ma mały pobór mocy. Nie musimy obawiać się, że korzystanie z wiatraka narazi nas na zbyt duże koszty. Wszystko będzie naprawdę budżetowe! Dzięki podstawie z gumowymi stopkami mamy pewność, że wentylator Crown nie przewróci się nawet na najszybszych obrotach. Guma na stojaku wiatraka sprawia, że będzie on stabilnie stał i spełniał swoje zadania. Specjalnie zaprojektowany został trzyłopatowy wirnik, zapewniający wydajną pracę. Dodatkowo wydajna praca, dzięki tym trzem łopatom jest zapewniona przy niskim poborze prądu.


Wentylator crown sprawdzi się doskonale zwłaszcza w upalne i gorące dni.

wentylator crown

Upalne dni są niekiedy uciążliwe, zwłaszcza że większość osób nie posiada klimatyzacji w swoim domu, własnie wtedy przyda się mobilny wentylator od Emavo! Oferuje on możliwość regulacji obrotów wirnika w trzech trybach. Dodatkowo daje możliwość włączenia oscylacji głowicy, co sprawia, że pracę wentylatora można dostosować do indywidualnych preferencji.


Poznaj główne cechy wentylatora Crown


Posiada trzy biegi, które dają możliwość pracy z różnym nawiewem. Nie każdy lubi silne wianie, wtedy właśnie przydają się mniejsze biegi, które sprawiają, że wiatr delikatnie nas muska. Dodatkowo wiatrak ten posiada oscylację poziomą.
Zachęcamy do sprawdzenia także innych produktów oferowanych przez Emavo. W ofercie oczyszczacze powietrza, które przydadzą się w nadchodzącym sezonie jesienno – zimowym.