Indigo topy – do czego służą?

Dobre produkty, takie jak topy Indigo to nie tylko dodatkowy połysk dla Twoich paznokci, ale również ochrona. Pomyśl o warstwie wierzchniej jak o pancerzu swojego manicure. Chroni kolor przed wpływem środowiska, ponieważ wszystko, od światła słonecznego po wodę, skraca żywotność manicure. Warstwa wierzchnia uszczelnia kolor i nadaje mu większą trwałość. Dodatkowo dzisiejsze topy Indigo są zarówno modne, jak i funkcjonalne, zapewniając wykończenie każdego wspaniałego manicure.

Funkcjonalność i moda

Indigo topy to zbroja Twojego manicure — a zbroja zawsze ma niepowtarzalny wygląd. Czasami jest wypolerowany do oszałamiającego połysku. Bez względu na wszystko, każdy wygląd jest piękny na swój sposób. Twój osobisty styl odzwierciedla się w Twoim manicure, a wybrany przez Ciebie lakier nawierzchniowy może być świetnym jego elementem. Matowy top nadaje paznokciom surowe wykończenie, doskonale uzupełniając matową szminkę lub metaliczny kolor paznokci. Perłowe Indigo topy to już zupełnie inna bajka – pełna zmysłowości i klasy. Po prostu wybierz produkt, który będzie najlepiej pasował do Twojego aktualnego stylu i charakteru.

topy Indigo

Ochrona z topami Indigo


Specjaliści od paznokci i najlepsze kosmetyczni zabezpieczają wszystkie manicure topami Indigo nie bez powodu: przedłuża on trwałość koloru. Jeśli połączysz trwały lakier z top coatem, możesz uzyskać nawet siedmiodniowy efekt. Lakiery nawierzchniowe mogą również pomóc w blokowaniu promieni UV przed niszczeniem koloru, chroniąc go przed wodą i innymi czynnikami zewnętrznymi. Połącz profesjonalny top Indygo z wysokiej jakości olejkiem, a uzyskasz perfekcyjną ochronę.