Voucher do hotelu – jak go wybrać?

Wszyscy wiemy jak trudno jest wybrać odpowiedni prezent. Zadanie to jest szczególnie trudne, gdy faktycznie zależy nam na tym, aby osoba obdarowana była zadowolona z upominku, czyli wówczas, gdy chcemy podarować coś bliskiej osobie – mamie, tacie, małżonkowi lub najlepszemu przyjacielowi. Czy to urodziny, święta, rocznica ślubu, czy inna okazja – z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu jedynego w swoim rodzaju prezentu – naszą propozycją jest bowiem voucher do hotelu Ascot Premium!

Jak wybrać voucher do hotelu?

Wybierając miejsce, w którym zamierzasz wykupić voucher do hotelu warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim istotna jest oferta, którą ów hotel proponuje w ramach vouchera. W naszym przypadku kupując voucher określasz ilość dni, której ma on dotyczyć. W cenie vouchera otrzymujesz nocleg ze śniadaniem, welcome drinka dla każdego z gości oraz 20% rabat do każdego zamówienia w naszym Lobby Barze.

Voucher do hotelu

Na jakie miasto się zdecydować?

Oczywiście warto też wziąć pod uwagę atrakcje, które umilą ów wyjazd. Ascot Premium zlokalizowany w Krakowie jest więc idealną opcją – każdy znajdzie tu wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Muzea, SPA, miejsca historyczne, a także wiele pięknych i klimatycznych restauracji. Miasto to tętni bowiem życiem zarówno za dnia jak i nocą. Jeżeli więc planujesz kupić voucher do hotelu – Ascot Premium jest opcją idealną!