Czy Ruscoven Biożel na opuchnięte nogi działa?

Problem z mikrokrążeniem może powodować opuchnięcie nóg. Warto z tym walczyć. W naszym artykule przybliżamy czym jest Ruscoven Biożel na opuchnięte nogi.

Jak zniwelować opuchnięte nogi?

Opuchlizna nóg może być powiązana z bardzo poważnymi schorzeniami, dlatego warto zawsze skonsultować swoje objawy z lekarzem. Konieczne będą również badania, które umożliwią postawienie odpowiedniej diagnozy. W warunkach domowych możemy jedynie niwelować ból lub samo opuchnięcie. Leczenie musi być natomiast prowadzone przez specjalistę. Możemy na złagodzenie dolegliwości stosować domowe sposoby jak np. okłady z kapusty. Nasze babcie praktykowały tę metodę od lat. W aptece znaleźć również możemy specjalne kremy. Ruscoven Biożel na opuchnięte nogi to jeden z nich. Stworzony jest na bazie naturalnych składników roślinnego pochodzenia. Jest również bezpieczny dla naszej skóry i układu krążenia.

Jak stosować Ruscoven Biożel na opuchnięte nogi?

Producent wskazuje, że maść należy rozmasować na skórze w kierunku dół-góra. Wzmacnia to krążenie oraz niweluje opuchliznę. Ruscoven Biożel na opuchnięte nogi mogą stosować również kobiety w ciąży. Biożel ma doskonałą konsystencję, która nie pozostawia tzw. filmu. Bardzo szybko się wchłania i ma przyjemny zapach. Możemy go stosować nawet kilka razy dziennie. Po kilku dniach powinniśmy poczuć znaczącą ulgę. Według opinii w internecie, produkt ten cieszy się ogromną popularnością oraz zaufaniem pacjentów. Znajdziesz go w wielu aptekach stacjonarnych oraz online.