Dom seniora – Małopolska podnosi standardy!

Zdrowy styl życia, odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to jeden z najlepszych wyborów, jakie możemy podjąć w ciągu naszego życia. Dzięki takim praktykom, nie tylko dłużej zachowujemy sprawność fizyczną i dobre zdrowie, ale także, jak wskazują badania, jesteśmy szczęśliwsi. Nie zawsze jednak wszystko idzie po naszej myśli i wraz z biegiem lat dotykają nas i naszych bliskich poważne choroby. Jest jednak miejsce w Małopolsce, stworzone z myślą o starszych pacjentach, wymagających zwiększonej opieki.

Dla kogo jest dom seniora Małopolska ?

Pacjenci domu seniora MałopolskaBardzo często w naszej głowie istnieje mylne wyobrażenie placówki przeznaczonej dla osób starszych. Pracownicy Centrum Medycznego Skałka wiedzą jak ważna jest odpowiednia opieka ludzi starszych, dlatego otwarto Dom Seniora, Małopolska sprawdziła się w tym celu idealnie. Jest to miejsce przeznaczone dla osób w jesieni życia, które poszukują pobytu w spokojnym, dającym poczucie bezpieczeństwa oraz stałej opieki placówce. Osoby takie,  borykają się z wieloma schorzeniami, jednak ich stan nie jest na tyle poważny by kwalifikowali się do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego. Niemniej, stała opieka profesjonalnego personelu medycznego bardzo ułatwia im codzienne funkcjonowanie i jakość życia.

Co jeszcze wyróżnia to miejsce?

Dom seniora Małopolska - odpoczywająca kobieta Specjalistyczna opieka to tylko jedna z zalet charakteryzująca dom seniora Małopolska. Plusów jest zdecydowanie więcej. Przede wszystkim warto napomknąć o lokalizacji samego ośrodka. Położony jest on bowiem w malowniczej okolicy, charakteryzującej się przede wszystkim bardzo czystym powietrzem oraz piękną zielenią. Dodatkowo w wystroju domu i apartamentów dla seniorów zadbany, by każdy z jej mieszkańców czuł się swobodnie i znalazł coś ciekawego dla siebie. Posiadamy między innymi biblioteczkę, stanowiska komputerowe czy sporych rozmiarów ogród z grillem i altanką. Równie ważna jest prawidłowa i rodzinna atmosfera. Chcemy, by nasi pacjenci poczuli się bezpiecznie i komfortowo, jak we własnym domu.

Dowiedz się więcej:

CENTRUM MEDYCZNE „SKAŁKA”
ul. Kolejowa 28
32-332 Bukowno