Hotel Żywiec – Czy warto ?

Coraz częściej Polacy na wakacje wybierają miejsca w Polsce. Zaczynają doceniać swoje okolice i przekonywać się do polskich jezior niż spędzać czas nad piaszczystymi plażami w innych krajach. Nasze jeziora i nie tylko przyciągają coraz więcej turystów nie tylko Polaków, ale również z zagranicy ze względu na swój często niemal dziewiczy charakter. W tym artykule skupimy się nad Jeziorem Żywiec. Czy warto skorzystać z ofert pobliskich hoteli nad jeziorem Żywiec ? Czy warto spędzać w końcu wakacje nad nim ? Na te i inne pytania postaramy się udzielić Państwu informacji.

Hotele w Żywcu.

Wiele osób wybierając się na wakacje nad polskie jeziora ciągle ma w głowie domki w klimacie wczesnego PRL-u wyglądające niczym szpitale. Wbrew pozorom jest to do teraz często spotykane przekonanie.
hotel żywiecMyślę, że najwyższa pora odczarować polskie miejsca wypoczynkowe. Obecnie hotele przyciągają coraz więcej turystów, a właściciele by być konkurencyjnymi stale inwestują zarówno w wygląd, wyposażenie swoich ośrodków jak i starają się by zapewnić więcej atrakcji niż konkurencja. Dlatego na pytanie – Czy warto spędzić wakacje nad jeziorem w Hotelu w Żywcu odpowiem, że tak zdecydowanie. Warto jednak sprawdzić, który z hoteli odpowiada nam pod kątem oddalenia od jeziora od ewentualnych atrakcji w okolicy i jakiego standardu poszukujemy.

Żywiec

Skoro już zdecydowaliśmy się na polskie jeziora to dlaczego Żywiec, a nie na przykład mazury ? Otóż mazury jak każde inne miejsce w Polsce jest piękne jednak zwróćmy uwagę, że Żywiec to idealne miejsce wypadowe do wielu atrakcyjnych miejsc kiedy stwierdzimy, że atrakcje wodne nad jeziorem i spacery nam się znudziły stąd już niedaleko do wielu ciekawych miejsc w Beskidach, a tutaj już nie sposób się nudzić. hotel żywiecParki krajobrazowe, rzeki, strumienie a dla miłośników komercyjnych atrakcji znajdzie się wiele miejsc gdzie będą mogli skorzystać z miejsc stworzonych ku uciesze rozrywkowych turystów. Ponownie na pytanie czy warto jechać nad jezioro Żywieckie by wypocząć ? Zdecydowanie tak !