Zakład opiekuńczo leczniczy – Kraków i okolice

Osoby, które cierpią na przewlekłe choroby zbyt dobrze wiedzą jak ciężkie może być codzienne funkcjonowanie i jak nawet najmniejsze przeszkody mogą okazać się nie do pokonania. Z myślą o osobach, które zakończyły już leczenie szpitalne i nie wymagają dalszej hospitalizacji powstał zakład opiekuńczo leczniczy niedaleko miasta Kraków.

Kto przebywa w takim ośrodku?

Zakład opiekuńczo leczniczy w Krakowie

Zakłady opiekuńczo lecznicze powstały z myślą o osobach, które ukończyły proces diagnozowania i leczenia szpitalnego, jednak ich stan nadal wymaga całodobowej kontroli medycznej. Bardzo często takie osoby mają problemy z poruszaniem się i samoopieką przez co komfort ich codziennego życia bez pomocy z zewnątrz drastycznie się obniża. Osoby przebywające w ośrodku to ludzie, którzy przebyli ciężkie choroby, co przyczyniło się do tego, że potrzebują specjalistycznej pielęgnacji i rehabilitacji. W wielu przypadkach opieka nad taką osobą w domu jest bardzo ciężka, albo wręcz niemożliwa.

Zakład opiekuńczo leczniczy Kraków – gdzie szukać?

Budynek zakładu leczniczo opiekuńczego w Krakowie

Jeśli zdecydujemy się, że my bądź bliska nam osoba wymaga profesjonalnej opieki, której nie są w stanie zapewnić rodzina warunkach domowych kwestią zasadniczą jest znalezienie odpowiedniego ośrodka. Przykładem jest zakład opiekuńczo leczniczy w Centrum Medycznym „Skałka” obok miasta Kraków. Zakład zapewnia całodobową specjalistyczną opiekę lekarzy i pielęgniarek. Ośrodek przystosowany jest dla 70 osób. Pokoje o wysokim standardzie wyposażone są w łózka rehabilitacyjne, funkcjonalne meble czy telewizor. Atmosfera panująca w zakładzie jest przyjazna i rodzinna, co zdecydowanie polepsza pobyt w ośrodku.

Więcej informacji:

CENTRUM MEDYCZNE „SKAŁKA”
ul. Kolejowa 28
32-332 Bukowno
tel.: 32 611 56 38
biuro@cmskalka.pl
www.cmskalka.pl