Lampka biurkowa – jak wybrać?

Urządzasz pokój dla dziecka? A może jesteś w momencie wyposażania gabinetu? Na pewno za niedługo staniesz przed problemem wyboru lampki biurkowej. Dzisiaj powiemy Ci, na co zwrócić uwagę przy jej zakupie i jak odpowiedni wybór może wpłynąć na komfort pracy.

Lampka biurkowa – na co zwrócić uwagę

Przed wyborem samego modelu lampki biurkowej musisz zastanowić się nad jej funkcjonalnością. Sprawdź parametry urządzenia, tak, żeby posłużyło Ci ono przez wiele lat, a nie tygodni. Przede wszystkim:

  • Zwróć uwagę na natężenie światła – wybierz taką lampkę, która ma możliwości regulowania natężenia.Lampka biurkowa w pokoju
  • Moc – standardowe lampki mają moc w granicach 40 do 100W. Jeśli szukasz ekonomicznego rozwiązania wybierz lampkę z żarówką LED.
  • Mobilność – zwróć uwagę na lekkość lampki i na jej przewód, który powinien mieć co najmniej 1,5 metra.
  • Miejsce, w którym będzie stało biurko z lampka jest również bardzo ważne. Najlepiej postawić je w miejscu, gdzie pada naturalne światło. Oczy będą się znacznie mniej męczyć, a nawet samopoczucie będzie lepsze.
  • Rodzaj oraz kierunek światła – pamiętaj o prawidłowym ustawieniu lampki biurkowej w zależności od tego, którą ręką posługujesz się na co dzień.
  • Barwa i design – kolor oświetlenia ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o koncentrację przy pracy. Należy wybierać lampki z naturalnym zabarwieniem, tj. lampą halogenową.

Do wyboru masz wiele rozwiązań zaczynając od standardowych lamp stojących, a kończąc na światłach halogenowych, które można zamontować nad biurkiem. http://epstryk.pl/p/132/11633/lampka-biurkowa-pixa-kt-40-b-czarna-19301-kanlux-lampki-biurkowe-nocne-oswietlenie-wewnetrzne.html

Lampka biurkowa – wybierz rozsądnie

Zachęcamy do zakupów lampek biurkowych w sklepie epstryk. Dostaniesz tutaj szeroki wybór akcesoriów oświetleniowych takich jak gniazdka, lampy, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, paski LED oraz inne akcesoria do domu i biura. Zapraszamy!

Sklep internetowy i hurtownia elektryczna
Adres: Osieczany 480, 32-400 Myślenice
Tel. 12 345 02 84
Kom. 690 997 688
E-mail: sklep@epstryk.pl