Logistyka dla e-commerce – Kompleksowe wsparcie

Aktualnie branża e-commerce prężnie się rozwija. Bezapelacyjnie trwająca pandemia spowodowała, że coraz więcej ludzi dokonuje zakupów w Internecie. Wiele sklepów internetowych może być mocno obciążonych dużą liczbą zamówień i obsługą klientów. Rozwiązaniem na ten problem może być skorzystanie z usługi logistyka dla e-commerce w Omega Pilzno.

Korzyści ze skorzystania z usługi logistyki dla e-commerce

Logistyka dla e-commerce to pełne wsparcie na wielu płaszczyznach dla sklepów internetowych i nie tylko. W ramach usługi zapewniamy logistykę towarów od producenta do magazynu. Zajmujemy się, również całą dokumentacją celną. Dużą zaletą tej usługi jest również magazynowanie towarów naszych klientów. Dysponujemy magazynami wysokiej klasy. Każdy z towarów będzie przechowywany w komfortowych warunkach. Nasza oferta jest elastyczna dostosowana do określonych preferencji naszych klientów.

Dodatkowe informacje

Usługa logistyki dla e-commerce obejmuje obsługę dostaw towaru na magazyn. Zajmujemy się takimi rzeczami jak etykietowanie towaru, dekompletacja towaru, paletyzacja czy przyjęcie palet. Również wykonujemy usługę kontroli jakości towaru według ustalonych wcześniej wytycznych i reguł. Zajmujemy, się, również kompletacją oraz pakowaniem zamówień. Wedle życzeń klienta dokonujemy, utylizacji wybranych produktów. Obsługujemy, również zwroty towarów. Wysyłamy produkt bezpośrednio do końcowego klienta. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów całej usługi na oficjalnej stronie www Omega Pilzno.