Pomiary elektryczne – co, jeśli to zaniedbasz?

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że łatwiej zapobiegać problemom, niż mierzyć się z ich skutkami, zwłaszcza jeśli te wiążą się z czasochłonnym i kosztownym procesem naprawy. Badaniom okresowym regularnie powinniśmy poddawać nie tylko nasz własny organizm, ale również instalację elektryczną w swojej firmie. Pomiary elektryczne – dlaczego jest to tak ważne? Sprawdź nasz artykuł.

Pomiary elektryczne – sprawdź, jak zmniejszyć swoje rachunki za energię

Jeśli pomiary energetyczne wykonywane będą przez rzetelną firmę, która zna się na rzeczy i posiada nie tylko wiedzę, ale również bogate doświadczenie w realizacji podobnych zleceń, możesz liczyć na zmniejszenie opłat zmiennych. Wszystko dzięki temu, że specjaliści, po zapoznaniu się z twoją instalacją, będą mogli dobrać odpowiednią taryfę energetyczną. Skoro już widzimy, że pomiary energetyczne warto i trzeba wykonywać regularnie, zastanówmy się, komu powierzyć to zadanie, żeby zyskać pewność, że wszystko wykonane zostanie jak należy.

Pomiary elektryczne.. Salwis

Komu powierzyć to zadanie?

Jedna z firm, która oferuje takie usługi jest firma Salwis. W zakres pomiarów, które wykonuje, wchodzą takie działania jak pomiary ciągłości przewodów ochronnych, pomiar rezystencji uziemienia, samoczynnego wyłączenie zasikania, czułości zabezpieczeń różnicowoprądowych. Oprócz tego liczyć możesz również na pomiary odbiorcze. Firmę Salwis tworzą fachowcy, m.in. uprawnieni elektrycy. Dzięki dostępowi do wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, specjaliści z Salwis są w stanie dokładnie zrealizować zlecenie.

A może pomiary termowizyjne?

Firma wykonuje również pomiary termowizyjne urządzeń energetycznych, takich jak chłodnie, silniki czy złącza kablowe. Chcesz dowiedzieć się więcej o usługach, które oferuje Salwis? Odwiedź stronę internetową, skontaktuj się ze specjalistami i zapoznaj się dokładniej z ofertą dotyczącą pomiarów elektrycznych.

Salwis
Adres: ul. Generała Świerczewskiego 6, 43-­250 Pawłowice
Telefon: 513-198-335
E-mail: biuro@salwis.pl