Xiaomi Mi6 – nowoczesny smartfon

Kupując nowy telefon koniecznie wybierz taki, który będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Musi wyjść na przeciw Twoim potrzebom. Dzięki temu będziesz się nim cieszyć przez długi czas. Wypróbuj smartfon Xiaomi Mi6.

Xiaomi Mi6 – aparatXiaomi Mi6 ma duże możliwości

Potrzebujesz telefonu, który będzie robił świetne zdjęcia? Xiaomi Mi6 może być właśnie dla Ciebie, ponieważ posiada on aż dwa główne obiektywy, które ze sobą współpracują. Pozwala to osiągnąć dużą szczegółowość zdjęć. Każdy z tych obiektywów posiada inną specyfikację, co również umożliwia wykorzystanie ich w pewnych specyficznych sytuacjach. Dodatkowo z przodu również został umieszczony obiektyw, który pozwoli Ci wykonać doskonałe selfie lub przeprowadzić wideorozmowę.

Pozostałe funkcje Xiaomi Mi6

Model telefonu Xiaomi Mi6 posiada wydajny procesor Snapdragon 835. Jest to aż 8-rdzeniowa jednostka. Współpracuje ona z procesorem graficznym Adreno 540. Omawiany telefon posiada aż 6GB RAM, co pozwala na uruchomienie wielu aplikacji oraz gier 3D. Telefon ten jest dostępny z wbudowaną pamięcią 64 lub 128 GB. Dodatkowo posiada DualSim oraz Bluetooth 5.0. Wyposażony został w złącze USB typu C. Na jego pokładzie znalazł się Android 7.1.1 Nougat, a wyświetlacz ma przekątną 5,15 cala. Jest to bardzo zaawansowany model telefonu, który z pewnością zadowoli większość nawet najbardziej wymagających użytkowników. Całość urządzenia została wykonana solidnie i już na pierwszy rzut oka można docenić jego elegancję. Koniecznie zapoznaj się z pozostałymi funkcjami smartfona Xiaomi Mi6.