gry

Final fantasy VII remake – 3 zalety

Final fantasy VII remake – spowolnij starzenie

Różne badania wykazały, że grając w wymagające logicznie gry spowalniają proces starzenia się. Jest to jak najbardziej bardzo dobra wiadomość dla każdego, który boi się o szybką starość. Gry takie jak final fantasy VII remake pobudzają kreatywność, inspirują nowym światem i postaciami, ale także wypływają na poprawę naszego myślenia i decydowania.

Decyduj lepiej i trafniej

Final fantasy VII remakeChcesz szybciej i lepiej podejmować decyzje? To nic trudnego, aby nauczyć się decydować pewnie i dobrze grając właśnie w gry typu final fantasy. Im więcej podejmiesz decyzji tych złych lub dobrych, tym szybciej nauczysz się wybierać i decydować lepiej i trafniej. Nie przejmuj się, że na początku twoje decyzje były nie po twojej myśli, ponieważ właśnie te złe decyzje nauczą cię lepiej decydować w przyszłości. Graj, myśl i decyduj. Im więcej pracy i siły w to włożysz, tym szybciej zobaczysz pozytywne wyniki w realnym świecie.

Grając poprawiasz swój wzrok

Grupa badaczy z uniwersytetu Rochester udowodniło, że grając w zręcznościowe gry, lub typowe „strzelanki” poprawiamy swój wzrok znacznie bardziej niż grając w dawniej popularne simsy. Jeśli masz problemy ze wzrokiem, ponieważ za długo siedzisz przed komputerem grając właśnie w podobne gry, może trzeba się zastanowić o zakupie nowej bardziej wymagającej video gry? W tym artykule przedstawiliśmy tylko 3 zalety grając w gry. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o innych zaletach lub też wadach gier komputerowych to zapraszamy do czytania naszych, kolejnych artykułów.