Czy telefon Huawei p10 nadal będzie interesował św. Mikołaja?

Czy telefon Huawei p10 znajdzie się pod choinkami w 2017?

Huawei p10 ukazał się w I kwartale tego roku. Czy jednak ten model pozostanie na tyle aktualny, by pozostać ciekawą propozycją pod choinkę po upływie roku?

huawei p10 to ciekawa propozycja

Zdecydowanie jest to wymagający test dla sprzętu – aby przetrwał cały rok i nie utracił swojej aktualności. Prawdopodobnie do tego czasu – co mogła wziąć firma pod uwagę, decydując się na premierę właśnie w pierwszym kwartale obecnego roku – zmieni się nieco pozycja tego telefonu na rynku – obecnie jest to nieco wyższa półka, a doskonale osoby obserwujące rynek smartfonów pamiętają, w jaki sposób poprzednik obecnie omawianego modelu, czyli Huawei p9, zawojował rynek – przez to, że był propozycją szeroko zaadresowaną, dostępną dla wielu klientów i klientek dzięki – było to głównym czynnikiem – przystępnej cenie.

Kudos dla Huawei za strategię

Czy taka sama strategia została przyjęta dla Huawei p10? Zobaczymy, bo póki co cena jest nieco wyższa. Do tego jeszcze dochodzi wersja Plus, w której funkcjonalności jest więcej – na ekranie zobaczycie więcej dzięki większej rozdzielczości ekranu, a zdjęcia, jakie tym telefonem wykonacie będą lepszej jakości – śmigać w gierkach też będzie Wam się bardziej komfortowo z uwagi na większą ilość pamięci tymczasowej RAM – jest to 4GB dla wersji Plus oraz 2GB dla wersji podstawowej.

To tyle jeśli chodzi o dane techniczne Huawei p10, który jest też dostępny w kilku kolorystykach – klasyczne Black i White oraz paleta ładnych odcieni dla osób pragnących pewnej odmiany. Swoją drogą, to czego nauczyliśmy od sukcesu Huawei z poprzednika p10, to tyle, że należy dobrze zbalansować stosunek ceny i jakości, żeby swoje telefony sprzedać naprawdę szerokiej rzeszy ludzi – co niby nie jest odkrywcze, ale jednak też nie jest tak, że każdy to umie zrobić. Więc co. Kudos.Oto telefon Huawei - p10 jest podobny