gry

Final Fantasy VII Remake

Final fantasy VII remake – jeśli myśleliście, że już nic Was nie zaskoczy z gier z tej serii to nie mogliście bardziej się mylić! To nie jest całkowicie nowa odsłona gry, fabuła pozostała ta sama…ale…grafika! To właśnie ona robi wszystko! Została totalnie zmieniona. Nie ma już karykaturalnych postaci – wszyscy bohaterowie nabrali bardziej realistycznych kształtów.

Final Fantasy VII Remake – czy fabuła się zmieni?

Final Fantasy VII Remake grafikaFabuła jest taka sama jak w poprzedniej wersji gry. Przenosimy się z naszym bohaterem Cloud Strife do świata Gaia, gdzie elementy technologiczne połączone są z elementami fantasy. Były żołnierz oraz najemnik dołącza do ruchu oporu zwanego Avalanche i razem z kilkoma innymi towarzyszami walczy przeciwko korporacji Shrinra, która dla zysków eksploatuje energię życiową planety i w taki właśnie sposób chce doprowadzić do zagłady całego świata. Typowy japoński jRPG – tak najlepiej można określić Final Fantasy VII Remake. Zajmujesz się więc eksplorowaniem lokacji, rozwijaniem statystyk, walką, prowadzeniem rozmów. Bitwy, które są rozgrywane są rozgrywane w systemie turowym – dowodzimy całą drużyną nie tylko jednym bohaterem. Każdy członek tej drużyny posiada unikalne umiejętności.

Co do grafiki – zupełnie nowa oprawa. Prerendenowane tła zostały zastąpione trójwymiarowymi lokacjami, które znacznie poprawiają satysfakcję, która płynie podczas rozgrywki. Tak jak już wspomnieliśmy, karykaturalne postacie też zostały zastąpione tak więc system walki został dużo bardziej rozwinięty właśnie przede wszystkim dzięki tym postaciom.

Gdzie dowiedzieć się więcej o Final Fantasy VII Remake?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowej gry Final Fantasy VII Remake albo po prostu ją kupić? Na Ceneo znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące specyfiki gry, wymagań sprzętowych oraz ceny, a ta jest rewelacyjna patrząc na to, że twórcy zmienili ją praktycznie całkowicie!