Namioty ekspresowe – komfort i wygoda

Podczas, gdy szykujemy imprezę firmową lub stoisko na ważne wydarzenie, ważne jest aby zadbać o odpowiednie zadaszenie imprezy. Doskonałym rozwiązaniem będę namioty ekspresowe, które wyróżniają się swoim atrakcyjnym designem i wygodą montażu.

namioty ekspresowe

Konstrukcja namiotów ekspresowych

Namioty ekspresowe wykonane są z stabilnego stelażu aluminiowego, który wzmacnia całą konstrukcje. Całość pokryta jest wytrzymałym materiałem ognioodpornym. Namioty bez problemu możemy łączyć w tzw. miasteczka, wykorzystując rynnę, która odprowadza wodę. Całą konstrukcję jesteśmy w stanie złożyć w dwie osoby w mniej niż jedną minutę. Namioty produkowane są w uniwersalnym rozmiarze 3×3. Dzięki małym rozmiarom, namiot jest bardzo łatwy w transporcie. Dodatkowo warto wspomnieć o możliwości regulacji wysokości.

Dodatkowe informacje

W przypadku wynajmu lub zakupu namiotów ekspresowych wiele firm oferuje darmową dostawę na podane miejsce i pomoc w montażu. Udzielą, również gwarancji na wszystkie na takie produkty. Namioty stanowią doskonałe uzupełnienie do hal namiotowych. Wyróżniający się wygląd takich stoisk na pewno przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Dodatkowo warto spersonalizować wygląd własnych stoisk, wybierając własne kolory namiotu i logo własnej firmy. Dzięki takiemu zabiegowi sam namiot może stanowić dla nas stojącą reklamę. Warto, również wyposażyć się w firmowe akcesoria w postaci puff, stolików różnych siedzisk, aby klienci mogli komfortowo przebywać pod naszym namiotem.