Automatyka budynkowa – Unicard SA

Rozwiązania technologiczne coraz częściej są stosowane w budynkach. Unicard SA to lider w branży automatyki budynkowej. Wysoka jakość naszych produktów i świadczonych usług pozwoliła nam zyskać uznanie wśród naszych klientów. Na rynku funkcjonujemy już od ponad dwudziestu pięciu lat, co jeszcze bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że ludzie są zadowoleni z naszych usług. Automatyka budynkowa to nasza pasja!

Jakie usługi oferujemy z zakresu automatyki budynkowej?

Oferujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne w postaci systemu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, identyfikacji osób i systemu bezpieczeństwa. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując oprogramowanie wedle oczekiwań i preferencji. Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas systemy funkcjonują na naszym własny oprogramowaniu, co jeszcze bardziej zwiększa poziom bezpieczeństwa i świadczy o wysokiej jakości produktu. Nasza kadra pracowników to wyspecjalizowani specjaliści, którzy zapewniają doradztwo, projektowanie rozwiązań technologicznych oraz pełne wsparcie techniczne z zakresu automatyki budynkowej.

Co warto również o nas wiedzieć?

Oprócz wdrażania systemów, świadczymy również usługi konsultingowe oraz serwisowe. Nasze topowe produkty to m. in. systemy: parkingowe i smartcity, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, kartowe. Warto dodatkowo wspomnieć, że w 2020 roku dołączyliśmy do programu partnerskiego Microsoft, dzięki temu uzyskaliśmy srebrny status w płaszczyźnie Small and Mimarket Cloud Solutions. Jesteśmy również autoryzowanym partnerem Delta Controls, który jest światowym liderem na rynku automatyki budynkowej.