Studia podyplomowe zarządzanie – rozwiń swoją karierę

Studia podyplomowe zarządzanie to oferta dla tych, którym zależy na nieustannym rozwoju wiedzy i poszerzaniu kompetencji. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości przygotowała ciekawą ofertę specjalistycznych i praktycznych kierunków studiów podyplomowych z zarządzania i nie tylko. Zapisz się na zajęcia rozpoczynające się w semestrze letnim i zaskocz swojego pracodawcę podniesionymi kwalifikacjami.

Studia podyplomowe zarządzanie to różnorodna oferta.Studia podyplomowe zarządzanie – najwyższy poziom edukacji

Cechą charakterystyczną studiów podyplomowych są większe oczekiwania kursantów. Ukończyli oni pięcioletnie studia magisterskie i najczęściej już pracują. Naocznie zweryfikowali jakość i poziom dotychczasowej edukacji w kontekście wymagań rynku pracy. Stąd są bardziej krytyczni i oczekują więcej, tym bardziej, że z własnej kieszeni płacą za swoją edukację. Dlatego studia podyplomowe zarządzanie prowadzą na WSZiB-ie najwyższej klasy specjaliści: praktycy swoich dziedzin, którzy w kompetentny sposób potrafią dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Kierunki studiów podyplomowych na WSZiB

Studia podyplomowe zarządzanie na WSZiB to między innymi kursy prawne i rachunkowe. Odnajdziemy tu także kierunek dotyczący finansowania ochrony środowiska w samorządach. Dużą grupę stanowią także kursy stricte związane z zarządzaniem, tworzeniem projektów i kierowaniem zespołami, kursy menedżerskie, zarządzenie zasobami ludzkimi. Dodatkowo oferujemy kilka kierunków informatycznych.