Przewóz alkoholu: wina, piwa, cydru i innych

Wśród oferty firmy Stando znaleźć można usługi transportu różnego rodzaju płynnej żywności. Wliczany w to jest także przewóz alkoholu. Wymaga to od przewoźnika specjalnych pozwoleń oraz certyfikatów. Nasza firma oczywiście posiada je i regularnie przechodzi kontrole jakości świadczonych usług. W grę wchodzą tutaj z jednej strony regulacje związane z ruchem drogowym oraz transportem, a także – z uwagi na przewożenie żywności- rozporządzanie związane z ochroną zdrowia konsumentów.

Oferujemy przewóz alkoholu do rozlewni i sklepówPrzewóz alkoholu – wymagania formalne

Przewóz alkoholu wymaga spełnienia restrykcyjnych wymagań i badań sanitarno-epidemiologicznych, którym poddawane są zarówno pojazdy, jakimi transportujemy substancje alkoholowe, a także od samych kierowców i innych osób, które mają styczność z tym towarem. Należy zwrócić uwagę, że 24% alkohol etylowy jest uznawany już za substancję niebezpieczną, więc jego transport będzie regulowany dodatkowymi konwencjami ADR.

Rodzaje alkoholi, jakie przewozimy

Firma Stando spełnia wszelkie wymogi, aby móc świadczyć usługę taką, jak przewóz alkoholu. Gwarantujemy terminowe dostawy produktu o niezmienionych właściwościach. Gotowi jesteśmy transportować wino, piwo, cydr oraz inne rodzaje alkoholi, również tych wysokoprocentowych. Przewozimy trunki zarówno do rozlewni, jak i do sklepów.