Stando – firma transportowa z Częstochowy

Od ponad 25 lat firma Stando oferuje swoim klientom usługi z zakresu transportu płynnej żywności oraz chemii spożywczej. W owym czasie była to pewna nisza na polskim rynku usług przewozowych, którą firmie z Częstochowy udało się wypełnić. Dziś cysterny z logo firmy przemierzają kraj (i coraz częściej także kontynent) wzdłuż i wszerz, dostarczając do kontrahentów oleje, alkohole, soki, koncentraty, mleko i inne rodzaje żywności w płynnym stanie skupienia.

Stando – dwupasmowa droga do sukcesu

Logo Stando widnieje na ich cysternachJeżeli prześledzić drogę do sukcesu, jaką przeszła firma Stando, zobaczymy, że była ona wypełniona ciężką pracą, poszukiwaniem nieszablonowych rozwiązań, dostosowywaniem oferty biznesowej do dynamicznie zmieniającego się rynku, a także nieustanną troską o najwyższą jakość usług. Wymagało to inwestycji w dwóch, zasadniczych obszarach: samochodach i ludziach. Inwestycje w ciągniki siodłowe i cysterny były nieodzowną częścią rozwoju firmy o takim profilu działalności. Bez sprawnych aut dostawczych, dowiezienie zleconego ładunku byłoby w istocie niemożliwością. Nowoczesna flota pojazdów jest gwarantem, iż transporty będą odbywały się terminowo.

Kierowcy pracujący w naszej firmie

Nawet jednak najbardziej nowoczesny i sprawny pojazd nie jest nic wart bez odpowiednio wykwalifikowanego kierowcy. I takich w Stando nie brakuje. Nasi pracownicy to jednak nie tylko osoby siedzące w szoferce za kółkiem (choć są oni fundamentem naszego zespołu). Aby cały proces dostaw mógł odbyć się sprawnie i szybko, potrzeba pracy wielu osób, które będą czuwały nad przygotowaniem sprzętu, opracowaniem najbardziej ergonomicznej trasy i na bieżąco monitorowały sytuację na drogach.