Hale namiotowe Konin – Szeroka oferta od Namplan

Konin jest jednym z kluczowych punktów handlowych dla firmy Namplan ze względu na dużą liczbę klientów. Ze względu na to, że miasto znajduje się w środkowej części Polski. Jest to bardzo ważny łącznik pomiędzy północą, a południem kraju oraz wschodem i zachodem. Jest to obszar w którym bardzo rozwinął się przemysł i powstało w nim wiele zakładów produkcyjnych. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Namplan oferuje usługę „hale namiotowe Konin” w ramach której będzie możliwość zakupu lub wynajmu hali namiotowej czy magazynowej na dokładny wymiar.

Czym charakteryzuje się oferta hal namiotowych w Koninie?

W bogatej ofercie dla Konina Namplan przygotował hale namiotowe o szerokim spektrum zastosowania. Są to hale magazynowe, które mogą być użytkowane przez cały rok z odpowiednim doposażeniem. Są to, również hale namiotowe eventowe, które przeznaczone są do organizowania różnych wydarzeń w postaci imprez plenerowych, wesel, urodzin czy imprez firmowych.

Zalety hal magazynowych

Dużą zaletą tego rozwiązania jest możliwość bardzo szybkiego montażu w porównaniu do budowanego magazynu. Kolejną zaletą są dużo mniejsze koszty. Dodatkowo nie musimy się martwić o jakiekolwiek warunki terenowe. Czas postawienia konstrukcji zależy od wielkości obiektu oraz wyposażenia. Średnio trwa do od kilku godzin do kilku dni.