Słupołazy – do czego służą?

Dla pracowników, którzy przeprowadzają pracę konserwacyjne czy remontowe na dużej wysokości przydarzą się słupołazy. Jest to narzędzie do bezpiecznego wspinania się po betonowych słupach. Na rynku dostępne są również słupołazy do słupów drewnianych, wirowanych oraz żelibetowych.

Zalety tego przydatnego sprzętu

Tak jak wspominaliśmy wcześniej słupołazy umożliwiają bezpieczną wspinaczkę po różnego rodzaju słupach. W takim sprzęcie jest nam dużo łatwiej i przede wszystkim bezpieczniej wejść na górę. Na pewno ułatwia pracę na wysokości wielu serwisantom czy innym pracownikom. Warto zaznaczyć, że produkty mają ergonomiczne cechy pod względem kształtu są bardzo wygodne podczas użytkowania. Jest to na pewno ogromna zaleta dla pracowników, którzy większość czasu swojej pracy spędzają na wysokościach.

Gdzie kupić słupołazy?

Słupołazy znajdą Państwo w każdym sklepie z artykułami BHP. Każdy sprzęt różni się od siebie parametrami technicznymi oraz przeznaczeniem. Warto wybierać sprzęt najwyższej jakości, gdyż to on nas zabezpiecza podczas pracy na dużych wysokościach. Rekomendujemy skorzystanie z oferty internetowego sklepu Protect BHP, który oferuje szeroki wybór słupołazów, które są przeznaczone do określonych potrzeb. Wszystkie produkty oferowane przez Protect BHP posiadają wszelkie wymagane certyfikaty świadczące o wysokiej jakości i bezpieczeństwie. Dodatkowo można się doposażyć w inne akcesoria ułatwiające i zabezpieczające pracę na wysokości.