Straż pożarna zabawka- marzenie każdego dziecka

Czym byłoby dzieciństwo bez różnorodnych zestawów zabawkowych. Każdy w tym okresie marzył o kolorowym pudełku z klockami, zabawkowym torze wyścigowym czy domku dla lalek. Kup swojemu dziecku coś, co rozwinie jego spojrzenie na świat i nauczy nieść bezinteresowną pomoc innym. Świetnym przykładem będzie straż pożarna zabawka. Dlaczego to idealny pomysł na prezent? 

Jakie umiejętności rozwija straż pożarna zabawka?

Dzieci marzą o pokoju wypełnionym różnymi zabawkami. Niektóre z nich wnoszą konkretną wartość do ich życia, a inne są bezsensownym dodatkiem, zalegającym na spodzie pudełek z zabawkami. Wybieraj drobiazgi z pierwszej grupy, a Twoje dziecko będzie rozwijać się w różnych aspektach życia codziennego. Dobrą propozycją będą edukacyjne zabawki lub takie, które rozwiną konkretne zachowania w świadomości małego dziecka. Straż pożarna zabawka to idealny zestaw dla każdego dziecka, które lubi dynamiczną akcję w zabawie. Zabawka rozwinie umiejętności takie jak skupienie, podejmowanie właściwych decyzji w różnych stresujących sytuacjach życiowych oraz współczucie i chęć niesienia pomocy innym. Dodatkowo dzięki takiej zabawie, Twoje dziecko ma szansę poznać podstawowy ekwipunek niezbędny w strażackich akcjach ratowniczych.

straż pożarna zabawka

Co znajduje się w zestawie?

Straż pożarna zabawka to zestaw dostępny w zakupie na stronie internetowej hurtowni z zabawkami Jokomisiada. W skład zestawu wchodzi aż 13 różnych elementów. Są to figurki strażaków, wóz strażacki, pachołki, quad, kask ochronny oraz inne drobne gadżety takie jak gaśnica, toporek, butla tlenowa, maska gazowa oraz piła motorowa. To idealny pomysł na prezent dla chłopca i dziewczynki. Zestaw jest estetycznie zapakowany i gotowy do wręczenia go dziecku. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Maluch może poczuć się jak prawdziwy bohater i rozwijać swoje zainteresowania od najmłodszych lat.