Studia podyplomowe reklama na WSZiB – co oferują?

Studia podyplomowe reklama umożliwiają nauczenie się konkretnego zawoduStudia podyplomowe reklama to doskonała propozycja dla tych wszystkich osób, które marzą o rozpoczęciu pracy w marketingu. Działka ta w ogromnej mierze bazuje obecnie na różnego rodzaju zdjęciach i obrazach. Dobry marketingowiec musi nie tylko mieć wyrobiony gust wizualny, ale powinien też znać przynajmniej podstawy obróbki plików graficznych i specyfikę pracy z nimi. Powinien także być na bieżąco z trendami oraz ponadczasowymi zasadami designu graficznego.

Studia podyplomowe reklama – ucz się od praktyków

Tego wszystkiego uczą studia podyplomowe reklama. Zajęcia prowadzą w większości praktycy tego zawodu, specjaliści z różnych dziedzin, którzy osiągnęli spore sukcesy w karierze zawodowej. Kierunek ten łączy w sobie elementy grafiki komputerowej i analogowej, psychologię reklamy, kompleksowe podejście do marketingu, zarządzanie, organizację pracy własnej oraz zespołu. Atrakcyjność tego kierunku jest podbudowywana przez fakt, że sporo zajęć zaliczanych jest w oparciu o konkretne projekty, dzięki czemu już w trakcie studiów zaczniesz budować swoje portfolio.

Atrakcyjne perspektywy zawodowe

Dzięki przemyślanej konstrukcji i zorientowaniu na praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy, studia podyplomowe reklama daje bardzo dobre widoki na znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy. Stanowiska, na których potencjalnie będziesz mógł pracować po tym kierunku, to specjalista ds. reklamy i multimediów czy projektant serwisów internetowych.