Neptune LED – oświetlenie klatki schodowej

Oświetlenie LED wciąż zyskuje na popularności. Głównie ze względu na fakt, że można umieścić je w wielu pomieszczeniach – nawet tych o najbardziej nieregularnych wymiarach, a co więcej pobierają znacznie mniej światła niż tradycyjna wiązka światła. Przykładem tego jest Neptune LED, czyli specjalistyczne oświetlenie. Poznaj jego zastosowanie!

Neptune LED – w trosce o bezpieczeństwo

Miejsca takie jak klatka schodowa czy korytarz wymagają dobrej widoczności. Schodząc bądź wychodząc po schodach, jesteśmy narażeni na urazy, dlatego warto pomyśleć o tym, aby wiązka światła była jak najbardziej skupiona, a zamontowane oświetlenie odznaczało się długą żywotnością.

Oświetlenie LED zalety

Niewątpliwą zaletą oświetlenia LED jest odporność na uszkodzenia. Co więcej, modele dostępne są również w małych rozmiarach, dlatego można je umieścić w pomieszczeniach, w których niemożliwe jest zamontowanie tradycyjnego oświetlenia – głównie ze względu na wymiary. Na tym nie koniec! Mając na uwadze stan środowiska, lampy nie są wyposażone w substancje szkodliwe dla otoczenia, a zużywając mniej energii, mogą dołączyć do grona eco friendly. Poznaj korzyści płynące z zastosowania tego typu oświetlenia i zamontuj Neptun LED na swojej klatce schodowej!