Serwis iPhone 6s plus – sprawdź usługę

Firma Apple, jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek, słynie z wysokiej jakości swojego sprzętu. Użytkownicy, chętnie wybierają markę, ze względu na jakość oprogramowania i rozwiązania zastosowane wewnątrz. Telefony, ultralekkie tablety i iPady oferują najwyższą jakość techniczną i dostosowane są do potrzeb klientów. Jak wynika z danych serwisantów, iPhone 6s Plus jako model najnowszej generacji, rzadko miewa kłopoty własne. Naprawy wiążą się najczęściej z niewłaściwym jego użytkowaniem.

Sprawdź warszawski serwis iphone 6s plus

iPhone 6s Plus – kilka słów i specyfikacji

Wśród produktów najczęściej wybieranych przez sympatyków marki, to właśnie iPhone 6s Plus kusi najbardziej. Doskonała specyfikacja techniczna zachęca do szybkiego zakupu. Nic w tym dziwnego. Urządzenie elektroniczne posiada panel dotykowy, jest lekki (waży zaledwie 192 gramy). Telefon obsługuje system sieciowy 3G, a wewnątrz zastosowano baterię litowo-polimerową. To właśnie ona uznawana jest za najsłabsze ogniwo modelu – produkt nie jest zbytnio trwały i nie utrzymuje zbyt długo. Właśnie dlatego korzystanie z serwisu pogwarancyjnego okaże się koniecznością.

Zanim zakupisz, skorzystaj z pomocy serwisantów

Nie mówmy jednak o negatywach, kiedy produkt zachwyca wieloma innymi udogodnieniami. Jednym z najważniejszych będzie duża pamięć – aż 64 GB wewnętrznej i dwoma roboczej. Telefon działa w oparciu o procesor Apple A9 dysponującym mocą 1,82 GHz. Aparat, chyba największa zaleta produktów Apple posiada dwunastomegapikselową matrycę z tyłu i gwarantuje doskonałą jakość selfie, dzięki 5 megapikselom z przodu. Nowy model to niestety duży wydatek, choć można postawić na inne rozwiązanie i zdecydować się na używany produkt. Zanim podpiszemy umowę, warto odwiedzić serwis iPhone 6s Plus i sprawdzić zawczasu jakość produktu.